Saç ve Tırnak Büyüsü

tarafından
89
Saç ve Tırnak Büyüsü

En Garanti Sonuç Veren Saç ve Tırnak Büyüsü .. Saç ve tırnak büyüsü çok kısa bir zaman zarfı içinde kişileri etkili bir tesir altına alan büyü türlerindendir. Bir kişiyi aşık etmek ya da etki altına almak için kullanılan bu büyü kişileri tamamen ikna etmek ve birlikte mutlu bir yaşam sürmek adına kullanılan büyülerden ilkidir.

Kişileri aşık etmek pek çok farklı yolla yapılabilmektedir. Bu yollardan biri de saç ve tırnak büyüsüdür. Bu büyü yüksek ve etkili bir bağlaya ya da aşık etme büyüsüdür. Büyüyü yaparken ya da yaptırırken gösterdiği yüksek etki sebebi ile oldukça dikkatli davranmak gerekir. Saç ve tırnak büyüsünün ayrı ayrı yapılan çeşitleri de bulunur. Bunun için istenen özellikler ve izlenecek yol belirleme kriteridir. Saç ve tırnak büyüsü büyü yapılan kişiye doğrudan hiçbir zarar vermez. Yalnızca psikolojik bir etki yaratarak duygu değişimlerine yol açar. Enerjiyi yönlendirmenin hayli zor bir iş olması nedeni ile bu büyü yapılırken iyi bir yol izlenip son derece titiz davranmak gerekir. Tüm bu sebeplerden büyüyü yapan kişinin uzman ve konu hakkında bilgi sahibi olduğundan emin olunmalıdır. Konu hakkında referans sahibi olan ve başarılı çalışmalar sürdüren medyum ya da hocaların seçilmesi son derece önemlidir.

Saç ve Tırnak Büyüsü

Saç ve Tırnak Büyüsü

Saç ve Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok iyi bir etkiye sahip olan Saç ve tırnak büyüsü için büyü yapılacak kişinin saç ve tırnağına sahip olunması gerekir. Büyü yapılacak olan kişinin saçını ya da tırnağını bulmak kısmen zor olacağından bu büyünün zor bir yapım aşamasının bulunduğundan bahsetmek gerekli olacaktır. Sahip olunan saç ve tırnaktan sonra büyü ile ilgili olan dualar ile tılsımlar bu nesnelerin üstüne okunup işlenerek saç ve tırnak büyüsü yapılır.

Aşık edilmek istenen kişinin ismi, büyüyü yaptıran kişinin sol elinin yüzük parmağındaki tırnağa net ve okunaklı şekilde yazılır. Bu isim yazılırken aynı anda uzman kişi tarafından tılsımlı sözcükler de fısıldanır. Bu işlemin ardından şekerli bir hamur hazırlanır. Aşık edilecek ya da bağlanacak kişinin tırnakları tam yarım gün boyunca hazırlanan bu hamurun içinde bekletilir. Bu işleme gece başlanılması etki gücünü çok daha fazla kuvvetlendirir. Belirli zaman aralıklarında hamurun başına giderek de bazı dualar okunur. Yeterli bir süre hamur içinde bekleyen tırnak ya da saçlar süresinin dolmasının ardından etkisini göstermeye başlayacak, büyü yapılan kişilerin duygularında güçlü bir değişiklik olacaktır.

Saç ve Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyünün her ne kadar yapım aşaması merak edilse de Saç ve tırnak büyüsü nasıl bozulur gibi bir soru da çoğu zaman cevaplanması beklenen sorular arasında yer alır. Yüksek tesirli bir büyü olduğu için bu büyü altında olanlar kurtulmayı düşünebilirler. Özellikle kimi dirençsiz bünyelerde mantıksız davranışların ortaya çıkmasına sebep olan saç ve tırnak büyüsü durum çok daha kötüye gitmeden hemen bozulmalıdır. Bunun için ise yine konusunun uzmanı kişilerden yardım almak gereklidir.

İlk olarak yeni bir büyü sayesinde saç ve tırnak büyüsü bozulabilir. Çoğu zaman etkili bir bozma yöntemi olsa da kimi zaman bu durum işi yaramayabilir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında büyünün bozulması için gerekli olan tılsım ve dualar okunur. Bu dua ve tılsımların bilgisi olmayan kişiler tarafından okunması büyüyü bozmayacağı gibi daha kötü sonuçlar ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu nedenle her zaman güvenilen ve yüksek bilgi sahibi kişilerden yardım alınmalıdır.

En Garanti Sonuç Veren Saç ve Tırnak Büyüsü İçin Hemen Arayabilirsiniz.