Kısmet Açma Büyüsü

tarafından
103
Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü İle Artık Kısmetiniz Açılacak

Zaman içinde pek çok kişi kısmetinin kapandığı hissine kapılabilmektedir. Kimi zaman kişiler bu durumun çok da farkında olmadan rahatlıkla yaşayabilir. Fakat, eğer durum fark edilecek derecede ciddi boyutta ise bir an önce kısmet açma büyüsüne yönelinmesi ve uzman kişilerden yardım alınması gerekir.

Kısmetsizlik durumu genellikle evlenilecek bir kişinin insanın karşısına çıkmaması, çıktığında da tüm işlerin ters gitmesi, iş hayatında bir türlü düzenin oturmaması, belirli bir düzen tutturulamaması ve el atılan her dalın kuruması gibi olan durumlardır. Belli başlı bir sebep bulunmamasına rağmen tüm kısmet kapılarının kapalı olması, kişilerin üstünde yapılmış olan doğrudan bir kısmet bağlama büyüsü olduğuna işaret edebilir. Bu gibi olumsuz durumlarda yapılmış olan büyünün tamamı ile bozulması ve kısmet kapılarının sonuna kadar açılması mümkündür. Vefk ve özel muskalarla kısmet açma büyüsü çok tesirli bir şekilde gerçekleştirilir.

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüsü için her uzmanın kullandığı kendine has yöntemler bulunur. Bu konuda dikkat edilmesi gereken nokta daha önce iyi referansları olan ve işinde uzman olan kişilerden yardım alınması gerekliliğidir. Aksi durumlarda kısmet açma büyüsü başarılı olamadığı gibi daha kötü sonuçların alınması da söz konusu olabilmektedir.

Kısmet açma büyüsü ile yapılan işlemlerde sonuca ulaşmak kesin olurken, bunun yanında büyüden farklı olarak dualar da kullanılmaktadır.

Kısmeti Kapalı Olanlar İçin Kısmet Açma Büyüsü

Kısmetini kapalı olduğundan rahatsız olan ve şikâyet eden pek çok kimse vardır. Bu nedenle kısmet açma büyüsü nasıl yapılır? Gibi bir arayışın olması da çok doğaldır. Bu gibi durumlarda kısmet açma büyüsü en çok başvurulan ve kesin sonuç veren bir büyü olarak dikkat çeker. Gizli ilimler vefk ile yapılan bu büyü sayesinde kişilerin kapalı olan kısmetleri birkaç gün içinde açılacak işinde ve aşkında mutluluğu yakalanması saplanacaktır.

Kapalı olan kısmeti açmak amacı için yapılan bazı dualar vardır.  Kısmet açmak amacı için yapılan duaların kabul edilip edilmemesi ise tamamen Allah’ın iradesine ve takdirine kalmış bir durumdur. Allah kimi zaman kulunun iyiliği için duasını hemen kabul eder. Kimi zaman ise duanın kabulü kulun menfaatine aykırı olacağı gerekçesi ile reddeder.

Kısmet açma duaları ile ilgili duanın işe yarayıp yaramayacağına net karar vermek mümkün değildir. Ancak tedbir kuldan takdir yüce Allah’tandır. Kişiler kısmet açma duası kapsamında tatbikini ve kendi üzerine düşeni yerine getirmeli, sonrasında ise işi Allah’ın takdirine bırakmalıdır.

Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır?

Kısmeti bağlı olan kişi namazın ardından ellerini Yüce Dergâh’a açıp “Allah’ım kısmetimin açılması için arayışı içinde bulunduğumu benden daha iyi bilirsin. Zira sen bana benden çok daha yakınsın olansın  ve bana şahdamarımdan yakın olduğunu söylüyorsun. Öyleyse benim kısmetimi açıp güzel ve hayırlı bir eş nasip eyle. Sen şüphesiz dua edilenlerin en hayırlısısın.”

Bu şekilde bir dua ve içten yapılan yakarış Arş-ı Ala’yı bile titretecek güçtedir. Ayrıca kısmet açma duasında bulunan kişiler zor durumda kaldığı anda ellerini açar Rabbi’ne ve Allah zor durumda olan kişilerin dualarını geri çevirmez.

Bir kişi kendisinde kısmet bağlama gibi bir büyü olduğundan şüphe ediyorsa önce bir bakım yaptırmalı daha sonrasında ise kısmetini geri açmak için özel bir vefk yazdırmalıdır. Diğer yöntemlerin kısmet açma büyüsü gibi kesin sonuç verdiği söylenemez.

Kesin Sonuç Veren Kısmet Açma Büyüsü İçin Arayabilirsiniz