Kiriş Çiriş Büyüsü

tarafından
304
Kiriş Çiriş Büyüsü

Kiriş (Çiriş) Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kiriş Çiriş Büyüsü , Kiriş büyüsü önceleri çok bilinmeyen ancak son zamanlarda hakkında daha çok araştırma yapılan bir büyü türüdür. Bu büyünü yapımı oldukça zordur ve sonuçları çok etkilidir. Bu nedenle ilk olarak belirtmek gereken şey Kiriş (çiriş) büyüsü adlı büyünün kesinlikle yanlış ve tecrübesiz kişiler tarafından yapılmaması gerektiğidir.

Genel olarak erkeklerin elini dilini belini bağlamada kullanılan kiriş büyüsü çok farklı amaçlar içinde kullanılabilir. Çift ya da sevgililerin aralarındaki soğukluğu kaldırmak için de kullanılan bu büyü genelde  erkekliğin (kadınlığın) bağlanması amacı ile de kullanılabilir. Alanında yeterli tecrübeye sahip ve gizli ilimler hakkında bilgi sahibi olan kişiler tarafında yapılan kiriş büyüsü çok kısa zaman içerinde çok etkili sonuçlar veren bir büyüdür.

Kiriş büyüsü sert bir kiriş ipinin üzerine atılan 5 , 7 bazen de 11 düğümle yapılan ve etkili bir sevgili bağlama çalışması niteliğindedir. İpin üstüne atılan her bir düğüme okunan dua ve işlenen tılsımlarla bu büyü yapılır. Her bir atılan düğüm, arasında soğukluk bulunan sevgilinin tekrar birbirine ısındırılması ve bağlanması amaçlar. Bilinen en etkili ve en çabuk etki eden büyülerden biri olan Kiriş(çiriş) büyüsü etki açısından çok çabuk sonuç vermesi bu büyüye olan ilgiyi de doğal olarak arttırmaktadır.

 

Kiriş büyüsü yapılırken lazım olan en önemli şey kalın ve sert bir iptir. İşlem sırasında ipe düğümler atılır ve bu düğümler amaçlanan duruma göre farklı etkilere sahip olur. Erkeklik bağlamak isteyen kişiler için büyü yapılan kişinin erkekliğini bağlayan düğümler, soğukluk gidermek için büyü yapılan kişinin soğukluğunu gidermektedir. Düğüm sırasında gizli tılsımlar ve duaların okunması tamamen uzman kişinin ilmi ile alakalıdır. Yapılan çalışma bittikten sonra hazırlanan ipin iyi bir yerde saklanması gerekir. İpi düğümlü bir şekilde saklandığı sürece büyünün etkisi sürecektir. Ancak ipin bulunup çözülmesiyle büyü sona ermeyecektir.

Bu büyü sayesinde kişiler ya da çiftler artık her zorluğa göğüs gerecek, aradaki farklı sebeplerden oluşan soğukluk giderilecektir. Genel anlamda insanlar bu büyüyü bir kişinin erkekliğini bağlatmada ya da bir kişiyi kendilerine bağlamak için yaptırmak istemektedir. İşin ehli olmayan kişiler tarafından yapıldığında her iki durumda da çok tehlikeli sonuçların ortaya çıkabileceğinden de söz etmek mümkün olur. İyi bir medyum veya hocadan alınan hizmet sonucunda istenen her amaca çok etkili ve kesin bir şekilde ulaşmak oldukça kolaydır.

Kiriş (Çiriş) Büyüsü Nasıl Bozulur?

Oldukça zor bir yapım aşaması bulunan kiriş büyüsünün bozum aşaması da oldukça zahmetlidir. Kiriş büyüsü nasıl bozulur? Diye merak edenler için ilk etapta büyünü yapıldığı ipin bulunması gereklidir. Bu sayede sonuç nispeten daha kısa sürede alınabilmektedir. Ancak ipin olmadığı zamanlarda da büyü bozulabilir fakat bu biraz daha fazla zaman alacaktır.

Kiriş büyüsü yapılmış olan ipin düğümleri çözülerek ve dua edilerek bu büyü bozulabilir. Eğer kişilerin elinde büyülü ip yoksa bu durumda devreye özel tılsımlar girer. Gizli ilimlere ait olan bu tılsımlar ile yapılan dikkatli bir çalışma sonucunda kiriş büyüsünü etkisinde kurtulmak mümkün olur. Yapımı ve bozumu son derece güç olan bu büyü çok tehlikeli olması sebebi ile kesinlikle uzman kişilere yaptırılmalı ya da bozdurulmalıdır. Aksi durumlarda geri dönüşü olmayan sorunların ortaya çıkacağı açıkça bilinmelidir. İstenemeyen sonuçlar ile karşılaşmamak için tek yöntem uzman yardımıdır.

Erkeği Kadına Kadını Erkeğe Bağlayan Kiriş (Çiriş) Büyüsü İçin Hemen Arayabilirsiniz.