Çivi Büyüsü

tarafından
163
Çivi Büyüsü

Çivi büyüsü nedir? Etkileri nelerdir? Nasıl yapılır? Nasıl bozulur? Çivi büyüsü Orta Çağ’da Avrupa’da ortaya çıktı tahmin edilen bir kara büyü çeşididir. Bağlama büyüsü sınıfına girer ve 21 günde etkisini gösterir. Çivi büyüsü etkili bir bağlama çeşididir. Kişileri eve, sevdiğine bağlamak için sıkça tercih edilir. Çivi büyüsünü kendi başınıza yapmanız önerilmez, öncelikle işin ehli medyumlardan destek alınarak yapılması, destek alınarak bozulması gereklidir.

 

Çivi büyüsünün etkileri nelerdir?

Çivi büyüsü son derece etkili bir büyüdür. Çivi büyüsüne maruz kalan kişi, büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra kendini eve bağlar. Dışarı çıkmak istemez, çıksa bile hemen eve sevdiklerinin yanına dönmek ister. Adından da anlaşılacağı gibi kişi kendini eve çiviler, mıhlar.

 

Çivi büyüsü neden yapılır?

Çivi büyüsü genelde kadınlar tarafından eşleri için yapılır. Medyumların farklı yöntemleri olsa da amaç aynıdır. Sorunlu bir ilişkide, eşler bazen eve uğramak istemez. Bazen geç gelir, bazen de çeşitli bahanelerle eve gelmez olurlar. Sorumluluklarından kaçıp, mutluluğu başka yerde ararlar. İşte bu gibi nedenlerden eşler çivi büyüsü yoluna giderler. Çivi büyüsü son çare olarak düşünülmelidir. Medyumunuzla konuşup, farklı büyü denenebilir. İlla ben çivi büyüsü istiyorum diyorsanız o zaman yapacak bir şey kalmıyor. Kesinlikle kendiniz denemeyin ve medyumlardan yardım isteyin.

 

Çivi büyüsü nasıl yapılır? Özel bir günü var mı?

Çivi büyüsü için sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de ne zaman yapılır sorusudur. Çivi büyüsü Perşembeyi, Cuma’ya bağlayan gece yapılmalıdır. Nasıl yapılır sorusunun cevabına gelecek olursak; Çivi büyüsünün farklı amaç için ve farklı yapım şekilleri vardır. Bir tanesini örnek verecek olursak;

Çivi büyüsü seanslar halinde, her haftanın perşembeyi cumaya bağladığı gece yapılmaya başlanır. Bu günün haricinde yapıldığı zaman büyü tutmaz. Büyü yapılması esnasında odanın veya çevrenin son derece temiz olması gereklidir. Kötü koku ve pislik büyünün başlamadan bozulmasına sebep olabilir. Hazırlanan çivileri sirkeli suya batırıp, içinde beklemeniz gerekir. Çivinin üzerine bir miktar “kurşun” dökülür (Eski Türk adeti olan Kurşun dökmek için kullanılan maddeden). 21 gün boyunca farklı zamanlarda daha önceden çivinin üzerine yazılan adın olduğu ve çeşitli dualar okunan çivi tahtanın üzerine çakılır. Bu işlem 21 gün sürer ve çivi büyüsü etkisini gösterir. Büyünün nasıl yapıldığı ile ilgili çok fazla detaya girmeyeceğim. Çünkü kötü emelleri olan kişiler yapmaya kalkabilir ve sonucu hiç iyi olmayabilir. Onun için işin ehli medyumlardan bilgi almanız gerekmektedir.

Çivi Büyüsü

Çivi Büyüsü

Çivi büyüsü kurşun kullanıldığı için çok ucuz bir işlem değildir ancak çok pahalı da değildir. Sizden uçuk fiyatlar isteyen kişilere itibar etmeyiniz.

 

Çivi büyüsü nasıl bozulur?

Her yapılan büyünün elbette bozulması için yöntemleri vardır. Büyüyü kendi başınıza bozamazsınız. Bu büyüyü bozmak için farklı yöntemler vardır. Bu yöntemleri de medyum aracılığıyla uygulamanızı öneririm. Bazı büyüler, meselâ gerdek gecesi yapılan çivi büyüsü, çivinin çakıldığı yer sökülmek suretiyle bozulabilir ancak bu da kesin çözüm olmayabilir. Bunun için yine medyumları tercih etmelisiniz.

 

Gerdek gecesi yapılan çivi büyüsü ne anlama geliyor?

Bu konuyu biraz açmakta fayda var. Bazı eşler, evlendikleri gün, eşini eve ve ailesine bağlamak için çivi büyüsünü tercih ederler. Haklı bir sebep olarak düşünülebilir ancak tehlikeli bir durumdur. Hele kendisi yapmaya kalktıysa daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Önerimiz yine işi bilen, referanslı medyumlardan destek almanızdır. Peki gerdek gecesi yapılan çivi büyüsü nasıl yapılıyor? Sorusunun cevabı ise, düğün gecesi odasındaki kapıya çeşitli aşamalardan geçmiş çivi çakılır ve ömür boyu evine, ailesine bağlı kalması hedeflenir…