Canbar Büyüsü

tarafından
96
Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü Nedir? Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır? Canbar Büyüsü Nasıl Bozulur? Canbar Büyüsü bir çeşit aşk büyüsüdür. “Canbar” sözünün Türk Dil Kurumu`nda anlamı “arabulucu veya herhangi bir alışverişte ala bulan kimse.” Olarak belirtilir. Canbar büyüsü özellikle Asya bölgesinde kullanılır, Türkiye`de de sıkça yapılan bir büyü çeşididir. Canbar Büyüsü denilince akla ilk gelen ayrılmış çiftleri birleştirme gelir. Yapılmasında manevi olarak bir sakınca görülmemektedir ancak işi bilmeyen, işin ehli olmayan medyumların haricinde yapılırsa son derece tehlikeli sonuçlar doğurmaktadır. İyi bir amaca hizmet için kullanılan canbar büyüsü, kötü bir amaç için de kullanılabilir. Medyumlar sadece gerekli gördüğü kişilere uygulamaktadır.

Canbar büyüsü, ayrılmış sevgililerin, sözlülerin, nişanlıların, evlilerin tekrar bir araya gelmesinde önemli rol oynar. Büyüye maruz kalan eş, sevgili veya nişanlı ayrıldığı bireye tekrar aşkla bağlanır ve herhangi bir koşul aramaz. İnsanlar dönem dönem aşk hayatında zorluklar yaşayabilir, bu zorluklar şiddet, tehdit, şantaj hatta cinayetle sonuçlanabilir. Bu duruma düşmemek için insanlar canbar büyüsünden feyz alırlar ve başarılı oldukları gözlemlenmiştir. Asya toplumlarında evlilik önemli bir olgudur. Tabii ki diğer toplumlarda da önemli bir yer edinir fakat Asya toplumlarında daha sık erken evlilik ve daha fazla nüfus yoğunluğu vardır. Tarihi kaynaklar Asya toplumunun büyüler üzerinde daha fazla uğraştığını yazar. Büyüler, günümüzde bile son derece etkisini göstermektedir. Canbar büyüsü de bu büyülerden biridir.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar büyüsü, yapılması zor bir büyüdür ve işi bilmeyen acemiler bu büyüde başarılı olmakta zorlanır. Basmakalıp anlatmak gerekirse Canbar büyüsü nasıl yapılır ona değineceğim.

İnternetin sınırsız dünyasında “Canbar büyüsü nasıl yapılır?” diye arattırdığımızda akla hayale sığmayan, saçma sapan yöntemlerden bahsedilmektedir. Çoğu basmakalıp bilgiler üzerine sığdırılmaya çalışılmış hurafelerdir. İşini bilen medyumlar genellikle, küçük bir deri parçasının üzerine özel mürekkeplerle eşlerin veya sevgililerin isimlerini yazarlar ve daha sonra bu deri parçasının üzerine çok özel dualar okuyarak büyünün etkisini pekiştirmeye çalışırlar. Etkisi de son derece güçlüdür.

Canbar Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Canbar büyüsüne maruz kalan kişi, koşulsuz aşkla sevdiğine bağlanır.

Geçmişte yaşadığı kırgınları, kızgınları ve olumsuz olayları unutur.

Büyüye maruz kalan kişi, büyüyü hissetmez.

Aşk büyüleri arasında en etkili büyülerden biridir.

Ebced hesabı yapılması önemlidir.

Hem çok etkili hem de çok tehlikelidir. (İşin ehli olmayan medyumlar haricinde yapılması önerilmez)

Canbar Büyüsünü daha da açmak gerekirse, evli, nişanlı, sözlü, sevgili veya imam nikahlı eşlerin ayrıldıkları durumlarda, eski güzel günlerine dönmek için hasretle bekleyen eşin, diğer eşi ikna etme yöntemi diyebiliriz. Canbar büyüsü yapılmaya karar verildiği andan itibaren, yapılacak işlemlerin sırasıyla yapılması şarttır. Yanlış bir sıralama ile yapılırsa yine tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilir. Bunun önüne geçmek için yine işini bilen, işin ehli, daha önce bu konuda deneyimi olan medyumlar tercih edilmelidir.

Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü Nasıl Bozulur?

Canbar büyüsünü bozmak için internette yine saçma sapan teoriler vardır. Bu teorilerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. İnternetin sınırsız dünyasında boğulmanın gereği yoktur. Bunun yerine işini bilen, işin ehli medyumlardan bilgi ve randevu almak gereklidir. Canbar büyüsü değil, bütün büyüler için medyumlar tercih edilmelidir. Medyumların da içinde baştan savma büyü yapan, gözünü para bürümüş, medyumlukla alakası olmayan kişiler olabilir. Bunların önüne geçmek için medyumunuzu iyice araştırıp seçmenizde fayda vardır.  Size canbar büyüsü nedir?, nasıl yapılır?, etkileri nelerdir?, canbar büyüsü nasıl bozulur? Gibi bilgileri detaylara girmeden anlatmaya çalıştım.. Fazlası için beni arayabilirsiniz..