Boşanma Büyüsü

tarafından
87
Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü Nedir? Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır? Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur? Boşanma konusunda ülkemizi ele alacak olursak, ani kararla yaşanan evlilikler, görücü usulü ile yapılan evlilikler, erken yaşta aile baskısıyla yapılan evlilikler bazen çok iyi sonuçlar doğurmayabiliyor. Bunlardan en sık rastlanan şiddet ve cinayet olaylarıdır. Bunların önüne geçmek için insanlar arayış içerisine giriyorlar. Boşanma büyüsü de bunlardan biridir. Boşanma büyüsüne genel olarak evliliği zora girmiş, artık aile saadeti kalmamış, şiddetin baş gösterdiği durumlarda rastlanıyor. Aldatma, içki, kumar ve uyuşturucu da bu tür boşanma büyüsüne iten sebeplerdendir. İyi amaçla yapıldığı sürece dinen bir mahsuru yoktur. İyiliğe kucak açmak için medyumlar bu konuya oldukça değer veriyorlar. Boşanmak için binlerce sebep sayabiliriz. En güzeli bu duruma düşmemek için evleneceğiniz kişiye körü körüne bağlanmak yerine, mantıklı adımlarla karar almanızdır.

Boşanma büyüsünde yapılan evliliği kurtarmak değildir. Boşanmanın kaçınılmaz olduğu durumlarda boşanma işlemini hızlandırmaktır. Boşanmayı istemeye eş, diğer eşine baskı yaparak evliliğe devam etmeye zorluyorsa ve şiddet yoluna varan durumlara gelmişse bu büyüyü yapmalarını öneriyoruz.

Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsüne başlamadan önce emniyet güçlerinden de destek alınabilir. Ancak yeri geldiği zaman kanundaki boşluklardan dolayı bu da çözüm olmayabilir. Boşanma büyüsü son derece etkili bir yöntemdir boşanmak için. Büyüye başlamadan yine birtakım dualarla da bunun önüne geçebilirsiniz fakat o da kesin bir çözüm değildir, medyum desteği sonuca sizi ulaştırır.

 

Özellikle vurgulamakta fayda var, bir kimse boşanmak için evlilik yapmaz. Bunun önüne geçmek için gerekli tedbirleri size anlatmaya çalışacağım;

 

Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü

 

Görücü usulü evlilikler genelde aile baskısı üzerine olur. Kendinden yaşça büyük birisiyle evlenmek zorunda kalabilirsin. Özellikle kırsal kesimlerde bu olaylara sık rastlanır ve kadın hayatı boyunca ezik büyümek zorunda kalır. Her gün gündemi meşgul eden haberlere göz atmanız yeterlidir. Kadın sığınma evleri bu tür vakalardan etkilenen kadınlarla dolup taşmıştır. Görücü usülü evlilikte elbette mutlu yaşayanlar da var. Ancak yüzdeye vurursak azınlıkta kaldığını belirtebiliriz. Boşanma büyüsüne sebep olacak bir çok olay yaşanır bu tür evliliklerde. Şiddet, şiddetli geçimsizlik, baskı, aldatma ve sadakat eksikliği boşanma büyüsüne itmeye sebep olabilir.

Boşanma Büyüsü

Küçük yaşta evlilikler…

Türk toplumunda sıkça yaşanan bir durumdur. Bazı ülkelerde de yasal olarak izin verilmektedir ve son derece yanlış bir uygulamadır. Çocukluklarını yaşamadan, büyük bir sorumluluğa itilmek, hem doğacak çocuk için, hem de kendisi için kapanmaz yaralar açacaktır. Kız çocuğunun evlenme yaşı yasal olarak 18 olarak belirtilmektedir. Çünkü gelişme dönemini tamamlamış sayılır fiziken.. Geçmişle günümüzü karıştırmak da yersizdir. Çoğumuzun anne babası 16-17 yaşında evlenmiştir. Ancak o dönemin şartlarında kızlar daha olgun ve daha çalışkandı. Günümüzde aileler çocuklarını daha çok el bebek gül bebek büyütüyorlar. Yemek yapmayı bile evlendikten sonra öğrenen kızlar var. Fizik olarak da sağlıksız beslenmeden kaynaklı eksiklikleri olabiliyor. Günümüzde küçük yaşta evlilikler son derece tehlikeli ve manevi açıdan son derece kötüdür. Bu tür zoraki evlilikler de boşanma büyüsüne itmektedir. Aldatma, içki, kumar, sadakatsizlik gibi sebepler de burada boşanmak için geçerli sebep sayılabilir. Cinayet ve şiddetin önüne geçmek için boşanma büyüsü tercih edilebilir.

 

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Boşanma Büyüsünü bozmak için de yöntemler mevcuttur. Bunlardan en etkilisi yine işin ehli medyum desteğiyle yapılan yöntemlerdir. Bütün medyumlara  çok sık boşanma büyüsü yaptıran kişiler geliyor ve çözüm istiyorlar. İşini severek yapan, işin ehli medyumlar bu konulara titizlikle yaklaşıp, sonuca ulaşabiliyor….